REKLAMINIO PLOTO DIZAINAS IR MAKETAVIMAS

Labai dažnai įmonės populiarina savo veiklą, paslaugas ir prekes įsidėdami reklaminį plotą į žurnalą ar laikraštį. Ši reklamos priemonė leidžia sutaupyti lėšas, nes tokiam būdui nereikia papildomai užsisakyt reklamos platinimo paslaugų.

Taigi Jūs sutaupote laiko, nes nereikia platinti spaudos patiems, o vietoj to, įdėtą reklamą žurnale ar laikraštyje pastebi tikslinė auditorija. Taip yra todėl, kad kiekvienas žurnalas turi savo tematiką. Jeigu tai yra žurnalas apie statybą – reklamuoti galima statybines medžiagas. Jeigu tai yra žurnalas skirtas moterims, galima reklamuoti viską, kas susiję su grožio produkatais ar paslaugom. Tokiu būdu esat garantuoti, kad patys žmonės tikslingai pasirinks kas jiems yra aktualu, todėl patalpinę savo reklaminį plotą į pagal tematiką atitinkantį žurnalą, susilauksite didesnio grįžtamojo ryšio iš potencialių klientų.

 

Nuo ko prasideda reklaminio ploto maketavimas?
 
Pirmiausia reikia žinoti, kokio formato bus reklaminis plotas. Paprastai jis yra nusprendžiamas pagal teksto kiekį, norimą vietą ir pan. Išsiaiškinę, kokio dydžio reikalingas maketas, sudėliojame informaciją ir grafinius vaizdus. Taip pat yra reiklingas geros kokybės logotipas, jeigu turit galit pateikti ir savo veiklą atspindinčias nuotraukas (produktus, prekes ir pan.). Suderinę maketą su klientu failą paruošiame spaudai.