SLAPUKŲ (angl. Cookies) POLITIKA

 

1. Tinkamam Svetainės veikimui užtikrinti yra naudojami Slapukai, kurie gali būti įrašyti į Kliento kompiuterį (įrenginį).

 

2. Svetainės veikimui užtikrinti yra naudojami veikimą gerinantys (sesijos) Slapukai, kurie skirti pagerinti Svetainės veikimą ir rinkti bendro pobūdžio (anoniminę) informaciją apie naudojimąsi Svetaine.

 

3. Klientas  išreiškia savo išankstinį laisvanorišką sutikimą leisti Spaudosdizainas.lt įrašyti slapukus spausdamas mygtuką „SUTINKU“ žemiau nurodytu būdu:

„Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą pasirinkimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Su slapukų naudojimo politika galite susipažinti čia.”

 

4. Šį sutikimą Klientas gali bet kada atšaukti, pakeisdamas savo interneto naršyklės nustatymus, tačiau tokiu atveju tam tikros Svetainės funkcijos jam gali neveikti.

 

5.  Įrašomi šie slapukai: _ga, _gat, _ gid – Spaudosdizainas.lt renka vartotojo nuasmenintą informaciją, kad būtų galima pasiūlyti vartotojui priimtiną turinį. Naudojamas Google Analytics programos, kad būtų gaunami lankytojų skaičiaus srauto duomenys, pasirinktos vietos svetainėje, naršymo laikas, naršyklė.